Premiera VIII edycji kampanii edukacyjnej ,,Żywienie medyczne - Twoje posiłki w walce z chorobą".

„Pomagasz bliskim, pozwól pomóc sobie – żywienie medyczne będzie Cię w tym wspierać”.

To hasło VIII edycji kampanii edukacyjnej Fundacji Nutricia.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy spot, w którym mówimy o tym, jak ważne i pomocne w opiece nad bliskim chorym może być  korzystanie ze specjalistycznej wiedzy oraz wsparcia ekspertów z różnych dziedzin.

O swoich doświadczeniach związanych z opieką nad mamą z nowotworem opowiedziała znana dziennikarka, Dorota Wellman. Porad – uniwersalnych i przydatnych dla każdego opiekuna – udzielili nasi eksperci: dr n. med. Paweł Kabata, chirurg onkolog; dr n. med. i dr n. o zdr. Maja Czerwińska, dietetyczka kliniczna; Łukasz Kłos, fizjoterapeuta oraz Adrianna Sobol, psycholog. Wspólnie podkreślili to, że bez żywienia nie ma leczenia!

Materiał dostępny jest na naszym kanale YouTube [link]

Materiały kampanii znajdziecie na Instagramie @JestemOpiekunem [link]