Brązowy Spinacz dla @JestemOpiekunem!

Profil @JestemOpiekunem – powstały w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą” Fundacji Nutricia – został nagrodzony Brązowym Spinaczem w kategorii „Medycyna i zdrowie”!

Nagroda została przyznana w ramach XX edycji Złotych Spinaczy, największego konkursu branży PR w Polsce, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów w obszarze public relations zrealizowanych w Polsce.

To już szósty Spinacz dla kampanii (zdobyliśmy je również w roku 2020, 2019, 2018, 2016).

@JestemOpiekunem jest pierwszym profilem społecznościowym, który w angażujący sposób przedstawia opiekunów osób chorych – niezauważalną dotąd w przestrzeni social mediowej grupę społeczną. Istnieje od marca 2021 roku i już zgromadził dużą liczbę odbiorców, która otrzymuje wsparcie i praktyczne rady dotyczące opieki nad bliskimi, między innymi w zakresie żywienia.