Kampania edukacyjna ,,Opiekun - kompetencje przyszłości"

Trendy zdrowotne i demografia nie pozostawiają złudzeń: każdy z nas będzie opiekunem i/lub pacjentem.

IX edycja kampanii „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą” Fundacji Nutricia pod hasłem „Opiekun – kompetencje przyszłości” ma uczulić społeczeństwo na potrzeby osób które pełnią rolę opiekunów bliskich im osób chorych i są aktywne zawodowo.

Eksperci, m.in. z World Economic Forum, wskazują, że umiejętności takie jak empatia, konsekwencja, uważność, doskonała organizacja czy zdolność adaptacji, charakterystyczne dla opiekunów, są również kompetencjami przyszłości, coraz bardziej cenionymi, choćby na rynku pracy. Do współpracy zaprosiliśmy największy portal rekrutacyjny w Polsce pracuj.pl, a także m.in. Jowitę Michalską – eksperta ds. kompetencji przyszłości i rozwiązań AI. Tegoroczną edycję promuje wyjątkowy spot.

KLIKNIJ TU I OBEJRZYJ SPOT