Webinary edukacyjne o roli żywienia w chorobach nowotworowych.

Za nami ostatni z tegorocznych webinarów z serii „Bez żywienia nie ma leczenia.” Zachęcamy do obejrzenia nagrań z webinarów o:

· Roli żywienia w raku jelita grubego, z udziałem dr n.med. Pawła Kabaty oraz dr n.med. i dr n. o zdr. Mai Czerwińskiej.

·  Roli żywienia w raku żołądka, z udziałem dr n.med. Pawła Kabaty oraz dr n.med. i dr n. o zdr. Mai Czerwińskiej.

·  Roli żywienia w raku trzustki, z udziałem dr n.med. Pawła Kabaty oraz dr n.med. i dr n. o zdr. Mai Czerwińskiej.

· Roli żywienia w nowotworach głowy i szyi, z udziałem dr n.med. Sylwii Tabor oraz dr n.med. i dr n. o zdr. Mai Czerwińskiej.

· Roli żywienia w raku płuc, z udziałem dr n.med. Sylwii Tabor oraz dr n.med. i dr n. o zdr. Mai Czerwińskiej.

Wszystkie spotkania poprowadziła Iga Rawicka, prezeska Fundacji EuropaColon Polska.

Zachęcamy do obejrzenia!